• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • 09129401590 _ 88283410 _ 88251222

آموزش آواز

یکی از موارد بسیار موثر در بهبود روحیه‌ی موجودات، همانا قدرت و طنین صدا است که با آن می تواند ابراز وجود کند. قابلیت موسیقایی صدای انسان از دیگر موجودات و حتی سازها بالاتر است. مطالب آموزش آواز  درباره‌ی آشنایی با صدا و خاصیت‌های آن است که شامل موضوعات مختلفی است مانند صداسازی، سلفژ، تصنیف خوانی، دستگاه‌های موسیقی ایرانی،  پیوند شعر و موسیقی و ردیف‌های آوازی که اطلاعاتی در اختیارتان قرار می‌دهد و ذهنتان را برای هنر پیش رو آماده و آشنا می‌کند. 

آموزش خوانندگی

آکادمی موسیقی شهرآوا برای کسانی که خوانندگی و آواز را می‌خواهند با رویکردی حرفه‌ای دنبال کنند درس‌هایی را ارائه خواهد داد تا با پرورش صدای خود و یادگیری گام به گام اصول خوانندگی در این عرصه بتوانند پیشرفت چشمگیری داشته باشند.

استعداد کافی نیست، تنها صداهای پرورش یافته خواهند درخشد.

ما در این سری از درس‌های آموزش خوانندگی می‌خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه به صدای غنی، پرمایه، زیبا و مهیج خوددست بیابید. اساتید آکادمی موسیقی شهرآوا حداقل ۲ دهه از عمر خود را صرف شناخت تکنیک‌های خاص برای پیشرفت در آواز و خوانندگی کرده‌اند. قبل از هر چیز این نکته کلیدی را به یاد داشته باشید که مهم این نیست که  صحبت و آواز شما بهترین باشد؛ بلکه مهم منحصر به فرد بودن و مربوط به خودتان بودن است و اینکه نشان دهد چه چیز خاصی در شما هست.

" تنها صداست که می‌ماند، موسیقی را زندگی کنید "

آکادمی موسیقی شهرآوا

آخرین درس‌های آموزش آواز

آواز ایرانی
آواز کلاسیک
آواز پاپ
آواز کرال

آخرین درس‌های آموزش آواز

بهترین روش‌ها و متدهای آموزش آواز در آکادمی موسیقی شهرآوا زیر نظر اساتید برجسته‌ی آواز  ایران برگزار می‌گردد. درس‌های آواز تهیه شده توسط اساتید آموزشگاه موسیقی شهرآوا برای شما هنرجویان عزیز ارائه می‌گردد

ما را پیدا کنید

آدرس
  • شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، آموزشگاه موسیقی شهرآوا
ارتباط با ما

تلفن : ۸۸۲۵۱۲۲۲-۰۲۱

Email :ShahrAvaMusic.com

ساعات کار

شنبه تا پنجشنبه: ۱۱:۰۰ تا ۲۲:۰۰