• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • 09129401590 _ 88283410 _ 88251222

تنبور

تنبور

  • Tutor Avatar
    استاد: دانیال فاضلی
دوره ترمیک 3 ماهه جدول زمان بندی کلاس ها
  • کلاس های خصوصی آموزش ردیف نوازی مقامی شیوه اساتید برجسته، انواع ریتم های کاربردی، آموزش تصنیف های عرفانی و خانقاهی
  • کلاس های گروهی تمرینات گروهی تکنیکهای تنبور، اجرای قطعات کنسرت، ریتم نوازی و همنوازی و همراهی با سازهای کوبه ای، آمادگی برای اجرای کنسرت

تنبور نوازی در شهرآوا

تنبور از سازهای محبوب در موسیقی ایرانی محسوب می شوند. این ساز کهن ترین ساز زهی زخمه ای است که از دیرباز در ایران جایگاه ویژه ای بخصوص بین عرفا داشته است.

بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش تنبور جایی است که مهارت های نوازندگی زیر نظر یک استاد کارآزموده و با تجربه انجام گیرد که توانایی انتقال دانش از روش ها و متدهای به روز را نیز داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه ای تنبور باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در نواختن!  همچنین با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو را افزایش دهد.

مزیت های یادگیری تنبور در شهرآوا

در این راستا کلاس تنبور به صورت خصوصی و گروهی از ابتدائی تا فوق عالی در آکادمی موسیقی شهرآوا زیر نظر استاد مجرب و حرفه‌ای آن برگزار می‌گردد. نکته مهم اینکه هنرجویان می‌توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی و کنسرت های تمرینی و آماده سازی برای اجراهای رسمی استفاده کنند.

همچنین آکادمی موسیقی شهرآوا هنرجویان تار و سه تار را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری خواهد کرد.

تقویم آموزشی

استاد
روز کلاس
ساعت کلاس
دانیال فاضلی
شنبه‌ها
۱۰الی ۲۲
دانیال فاضلی
یکشنبه‌ها
۱۰الی ۲۲
  • تست