• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
 • شماره تماس 09369851365 _ 88283410 _ 88251222 -021

آموزش تنبک

آموزش تنبک از مبتدی تا پیشرفته آموزش تنبک به صورت حرفه ای و تخصصی

آموزش تنبک

 • Tutor Avatar
  استاد: سهیلا بنی نجاریان | حسین نوربخش
ترم 2 ماهه مشاوره آنلاین
 • کلاس های خصوصی فراگیری ریتم های مختلف ساده . ترکیبی . لنگ با اتود های مربوطه و فرم های متنوع
 • کلاس های گروهی تمرینات گروهی تکنیکهای تنبک، فراگیری ریتم خوانی و نت نویسی سازهای کوبه ای و همنوازی هنرجویان همراه سازهای ملودیک

آموزش تنبک در شهرآوا

تنبک یکی از سازهای کوبه‌ای یا همان ساز ضربی محبوب در موسیقی سنتی ایران محسوب می‌شود.

بهترین سن برای یادگیری تنبک از دوران کودکی تا بزرگسالی می‌تواند متغیر باشد. بهترین آموزشگاه موسیقی برای یاد گیری تنبک جایی است که مهارت های تنبک نوازی را زیر نظر استاد پخته‌ای انجام گیرد که توانایی انتقال دانش از روش‌ها و متدهای به روز را نیز داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه‌ای تنبک باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه تنها تقلید در نواختن! همچنین با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو را افزایش دهد. 

مزیت های یادگیری تنبک در شهرآوا

در این راستا کلاس تنبک به صورت خصوصی در آموزشگاه شهرآوا زیر نظر استاد مجرب و حرفه ای تنبک برگزار می گردد. در این آموزشگاه موسیقی دوره های آموزش ابتدایی تنبک تا سطح فوق عالی طبق شیوه ی استاد بهمن رجبی و پس از آن شیوه نوین تنبک نوازی طبق شیوه استاد نوید افقه به علاقه مندان آموزش داده خواهد شد.

در عین حال هنرجویان می توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی و کنسرت های تمرینی و آماده سازی برای اجراهای رسمی استفاده کنند.

همچنین آموزشگاه موسیقی شهرآوا هنرجویان را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری می رساند. 

تقویم آموزشی

استاد
روز کلاس
ساعت کلاس
حسین نوربخش
سه شنبه / چهارشنبه / پنجشنبه
۱۴ الی ۲۲

 • Faculty member
  آموزش سازهای کوبه ای انواع سازهای کوبه ای

  آموزش سازهای کوبه ای از مبتدی تا حرفه ای دپارتمان سازهای کوبه ای در آکادمی موسیقی شهرآوا این دپارتمان به آموزش و برگزاری کلاس های انواع سازهای کوبه ای ایرانی و خارجی می پردازد. این سازها عبارتند از دف، تنبک، کاخن، هنگ درام، درامز و پرکاشن. کلاس سازهای کوبه ای زیر نظر اساتید شناخته شده….

 • تست