• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • شماره تماس 09369851365 _ 88283410 _ 88251222 -021

اشکان کاکاوند

نوازنده و مدرس ویولن

اشکان کاکاوند

نوازنده و مدرس ویولن

اشکان کاکاوند موسیقی را از سن نوجوانی شروع کرد و نوازندگی ویولن را از سن پایین زیر نظر اساتید برجسته شروع نمود. ایشان از سال ۹۰ وارد دنیای حرفه ای موسیقی شد و نوازندگی ویولن را به صورت حرفه ای فرا گرفت.

گوشه‌ای از فعالیت‌ها و سوابق هنری اشکان کاکاوند

نوازنده و مدرس ساز ویولن اشکان کاکاوند موسیقی را از سن نوجوانی شروع کرد و نوازندگی ویولن را از سن پایین زیر نظر اساتید برجسته شروع نمود. ایشان از سال ۹۰ وارد دنیای حرفه ای موسیقی شد و نوازندگی ویولن را به صورت حرفه ای فرا گرفت.

آقای اشکان کاکاوند ویولن ایرانی و کلاسیک را از سال ۱۳۹۰ موسیقی را نزد استاد آرش براتی مدرس دانشگاه و از شاگردان خوب استاد همایون خرم شروع به یادگیری کرد، ویولن کلاسیک را آموخت و در ادامه ویولن ایرانی در نزد استاد براتی فرا گرفت همچنین دوره های سلفژ و صدا سازی و تئوری موسیقی را به صورت حرفه ای و ردیف آوازی موسیقی ایرانی را فرا گرفت در گروه های مختلف با اجرا کنسرت و ضبط قطعات و کنسرتو ها در استدیو پرداخت وی در حال تکمیل دوره های ردیف صبا می‌باشد وی آموزش آنلاین و آموزش به کودکان در سنین کم و آموزش هنرجویان در سنین بالا از محارت بالایی بر خوردار هست مدرس اشکان کاکاوند از سال ۱۳۹۷ شروع به تدریس در آموزشگاه شهرآوا پرداخت و برای تکمیل دوره های پیشترفته ویولن از سال ۱۳۹۸ نزد استاد محمد رضا جمالی نوازنده ارکستر سمفونی ایران پرداخت.
وی هم اکنون سرپرت گروه نوجوانان آموزشگاه شهرآوا نیز می‌باشد.

! در این مجموعه کلیه اقدامات پیشگیری از کرونا اجرا می‌شود.

کلیه پرسنل واکسینه شده‌اند.

! در این مجموعه کلیه پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا اجرا می شوند.

کلیه پرسنل مجموعه واکسینه شده اند.