• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • 09129401590 _ 88283410 _ 88251222

دانیال فاضلی

%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%a7%d9%84-%d9%81%d8%a7%d8%b6%d9%84%db%8c
دانیال فاضلی

وی از سال ۱۳۸۳ به فراگیری ساز دف پرداخت و با علاقه و پشتکار در این راه و استفاده از اساتیدی چون مهران روزعلیزاده و سبک های خانقاهی استاد سید علاء یاسینی توانست در سال ۱۳۸۵ عضو “گروه کوبه ای رستاخیز” بزرگترین گروه کوبه ای کشور
شود و ده ها کنسرت و اجرا به همراه این گروه در سطح استان و کشور داشته باشد.

 

وی پس از اتمام دوره تئوری ریتم و کسب مهارت های لازم در سال ۱۳۸۹ به تدریس ساز دف پرداخت و در آموزشگاه های استان شروع به فعالیت کرد و همچنین مدتی کوتاه در دوران تحصیل در شهر شیراز و یاسوج به تدریس مشغول شد. و هم اکنون علاوه بر تدریس حضوری ، کلاس های مجازی از طریق تماس تصویری را برای علاقه منداندر شهر های دیگر  برگذار میکند
دانیال فاضلی در بهار سال ۱۳۹۴ اقدام به تشکیل گروه “دف نوازان کژال” نمود و در زمستان سال  ۱۳۹۵ کنسرتی پر افتخار در تالار هنر سرای خورشید اصفهان به همراه اعضای گروه خود برگزار نمود.
با تشکیل کلاس های ریتم شناسی و آموزش مبانی نت نویسی ، تدوین و تنظیم قطعات کوبه ای و ریتمیک و با بهره گیری از تمرینات گروهی منظم و اصولی ، ارایه روش های تک نوازی ، قطعه نوازی به صورت گروهی، همخوانی همراه با نوازندگی ، موفق به برگزاری اجرا با گروه “دف نوازان کژال” در سطح استان گردید.
وی هم اکنون در موسسه فرهنگی و هنری نوای مهر – آموزشگاه موسیقی طنین – آموزشگاه موسیقی سازک در اصفهان و آموزشگاه موسیقی شهر آوا در تهران مشغول به تدریس و آموزش ساز دف و برگزاری تمرینات گروهی و قطعه نوازی دراصفهان و  تهران می باشد.
همچنین در حال حاضر به همکاری و تنظیم در تالیف کتاب حلقه های دف و کتاب سه لاچنگ در دف نوازی “استاد مهران روزعلیزاده” که به زودی راهی بازار می شود مشغول می باشد.