• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • شماره تماس 09369851365 _ 88283410 _ 88251222 -021

پریسا سلیمانی

نوازنده و مدرس پیانو
مشاور تخصصی موسیقی

پریسا سلیمانی

نوازنده و مدرس پیانو

 پریسا سلیمانی از سن ۲۰ سالگی تدریس پیانو را آغاز کرد و ایشان در زمینه ی آموزش پیانو به صورت حضوری و مجازی و انتقال مفاهیم به زبان انگلیسی به هنرجویان خارج از کشور مهارت دارد. در حال حاضر به عنوان مشاوره انتخاب ساز و مدرس پیانو و کیبورد در آکادمی موسیقی شهرآوا فعالیت دارد.

گوشه‌ای از فعالیت‌ها و سوابق هنری پریسا سلیمانی

نوازنده و مدرس ساز پیانو و کیبورد

پریسا سلیمانی موسیقی را از کودکیشروع کرد و از سن ۹ سالگی فراگیری پیانو و کیبورد را آغاز کرد.
وی در سال ۱۰ سالگی اولین اجراهای زنده ی خود را در سالن های ارسباران، تالار وحدت و … به انجام رساند. نوازندگی پیانو و کیبورد را زیر نظر استاد رضارادمهر به انجام رساند. پیانوی پاپ و ایرانی را زیر نظر مونا سماواتی آموخت.
در سن ۱۶ سالگی فراگیری موسیقی کلاسیک را به صورت تخصصی نزد استاد بیات و استاد کلارابوکوچاوا در کنسرواتوار ایران و استاد براتی گذراند. پریسا سلیمانی از سن ۲۰ سالگی تدریس پیانو را آغاز کرد و ایشان در زمینه ی آموزش پیانو به صورت حضوری و مجازی و انتقال مفاهیم به زبان انگلیسی به هنرجویان خارج از کشور مهارت دارد.

در حال حاضر به عنوان مشاوره انتخاب ساز و مدرس پیانو و کیبورد در آکادمی شهرآوا فعالیت دارد. در رزومه ی ایشان علاوه بر استادی می توان به همکاری با استودیوهای برتر ایران نظیر آوای صدا ، جام جم و همکاری با دکتر امید نیک بین و اجراهای زنده و رسیتال ها اشاره کرد. همچنین در زمینه ی نشر ویدیو کلیپ های متعددی از شوپن، باخ، موتزارت، هایدن و … فعالیت دارد.

پریسا سلیمانی استاد پیانو