• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • 09129401590 _ 88283410 _ 88251222

آکاردئون

آکاردئون

  • Tutor Avatar
    استاد: کامران حیدری
ترم 2 ماهه و 3 ماهه جدول زمان بندی کلاس‌ها
  • کلاس های خصوصی تمرین های تقویت انگشت، تمرینات مخصوص هماهنگی بین دست چپ و راست، نت خوانی، آموزش قطعات ساده تا پیشرفته، اجرای موزیکالیته قطعات
  • گروه نوازی تمرینات گروهی تکنیک های آکاردئون، همنوازی با سایر سازها، آمادگی برای اجرای کنسرت و اجرای قطعات کنسرتی

آکاردئون در شهرآوا

آکاردئون در دسته سازهای بادی شستی دار قرار دارد که امروزه در حال گسترش و محبوب شدن در موسیقی ایران است. از نکات مهم آکاردئون در مورد آکاردئون این است که قابلیت چند صدایی دارد. بهترین سن برای یاد گیری این ساز از حدود 8 سالگی شروع می شود.

بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش آکاردئون جایی است که هنرجو علاوه بر یادگیری کشش درست نت ها هنگام نواختن بتواند با دقت انواع آکوردهای آن را نیز اجرا نماید. همچنین مدرس باید توانایی انتقال دانش بیان موسیقیایی در آهنگ نوازی آکاردئون از روش ها و متدهای به روز را داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه ای باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در نواختن! همچنین از آنجایی که آکاردئون جز  ساز دشوار و پیچیده است استاد آن باید بتواند با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو ایجاد کند.

مزیت های یادگیری آکاردئون در شهرآوا

در آموزشگاه موسیقی شهرآوا هنرجو آکاردئون را زیر نظر استاد بسیار برجسته و با سابقه فرا می گیرد. با استفاده از متدهای علمی و آکادمیک آموزش آکاردئون، هنرجویان می‌توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی و آماده سازی برای اجراهای رسمی و نوازندگی در گروه ارکستر نیز استفاده کنند.

همچنین آکادمی موسیقی شهرآوا هنرجویان را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری خواهد کرد.

جدول زمانی

روزاستادساعت
شنبه‌هاکامران حیدری15:00 تا 21:00

 

  • تست