• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • شماره تماس 09369851365 _ 88283410 _ 88251222 -021

تنبور از سازهای محبوب در موسیقی سنتی محسوب می شود. این ساز در دسته سازهای زهی زخمه ای قرار می گیرد.

بهترین آموزشگاه موسیقی برای یاد گیری تنبور جایی است که مهارت های نوازندگی زیر نظر استاد پخته ای انجام گیرد که توانایی انتقال دانش از روش ها و متدهای به روز را نیز داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه ای تنبور باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در نواختن!  همچنین با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو را افزایش دهد.

آموزش تنبور

  • Tutor Avatar
    استاد: دانیال فاضلی
ترم 2 ماهه مشاوره آنلاین موسیقی
  • کلاس های خصوصی آموزش تنبور بر اساس ردیف نوازی مقامی شیوه اساتید برجسته، انواع ریتم های کاربردی، آموزش تصنیف های عرفانی و خانقاهی
  • کلاس های گروهی تمرینات گروهی تکنیکهای تنبور، اجرای قطعات کنسرت، ریتم نوازی و همنوازی و همراهی با سازهای کوبه ای، آمادگی برای اجرای کنسرت حین دوره آموزش تنبور

آموزش تنبور

آموزش تنبور از سازهای محبوب در موسیقی ایرانی محسوب می شوند. این ساز کهن ترین ساز زهی زخمه ای است که از دیرباز در ایران جایگاه ویژه ای بخصوص بین عرفا داشته است.

بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش تنبور جایی است که مهارت های نوازندگی زیر نظر یک استاد کارآزموده و با تجربه انجام گیرد که توانایی انتقال دانش از روش ها و متدهای به روز را نیز داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه ای تنبور باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در نواختن!  همچنین با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو را افزایش دهد. آموزش تنبور مثل هر ساز دیگری نیاز به تمرین های اصولی و پشتکار زیاد دارد. به همین دلیل زمان دقیقی را برای یادگیری آن نمی توان مشخص کرد البته که این مسئله بستگی به نحوه آموزش و میزان تمرین هنرجویان دارد.

مزیت های کلاس تنبور در شهرآوا

کلاس تنبور به صورت ترم آکادمیک 2 ماهه و خصوصی از ابتدائی تا فوق عالی در آکادمی موسیقی شهرآوا زیر نظر اساتید مجرب و حرفه‌ای آن برگزار می‌گردد. نکته مهم اینکه هنرجویان می‌توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی و کنسرت های تمرینی و آماده سازی برای اجراهای رسمی استفاده کنند. هنرجویان برتر نیز به جشنواره های داخلی و بین المللی اعزام می شوند.

همچنین آکادمی موسیقی شهرآوا هنرجویان کلاس تنبور را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری خواهد کرد.

تقویم آموزشی

استاد
روز کلاس
ساعت کلاس
دانیال فاضلی
شنبه‌ها
۱۰الی ۲۲
دانیال فاضلی
یکشنبه‌ها
۱۰الی ۲۲
  • تست