• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
 • 09129401590 _ 88283410 _ 88251222

سنتور

سنتور

 • Tutor Avatar
  استاد: یاشار مهاجری
ترم 2 ماهه و 3 ماهه جدول زمان بندی کلاس ها
 • کلاس های خصوصی تمرین های تقویت مضراب زنی، تمرینات مخصوص هماهنگی دستان، نت خوانی، آموزش قطعات ساده تا پیشرفته، اجرای موزیکالیته قطعات
 • کلاس های گروه نوازی تمرینات گروهی تکنیکهای سنتور، همنوازی با سایر سازها، آمادگی برای اجرای کنسرت و اجرای قطعات کنسرتی

سنتور نوازی در شهرآوا

سنتور در دسته سازهای زهی چکشی قرار دارد. نکته مهم در مورد سنتور این است که قابلیتی برای موسیقی چند صدایی دارد. بهترین سن برای یادگیری سنتور از کودکی تا بزرگسالی می تواند متغیر باشد و محدویت خاصی ندارد.

بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش سنتور جایی است که هنرجو به گونه ای تربیت شود که علاوه مضراب زنی صحیح نت ها هنگام نواختن بتواند با دقت دراب ها را نیز اجرا نماید. همچنین مدرس باید توانایی انتقال دانش بیان موسیقیایی در آهنگ نوازی سنتور از روش ها و متدهای به روز را داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه ای سنتور باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در نواختن! همچنین از آنجایی که سنتور ساز مشکلی است استاد آن باید بتواند با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو ایجاد کند.

مزیت های آموزش سنتور در شهرآوا

در آموزشگاه موسیقی شهرآوا هنرجو سنتور را زیر نظر یک استاد برجسته با سابقه فرا می گیرد. با استفاده از متدهای علمی و آکادمیک آموزش سنتور، هنرجویان می‌توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی و آماده سازی برای اجراهای رسمی و نوازندگی در گروه ارکستر استفاده کنند.

همچنین آکادمی موسیقی شهرآوا هنرجویان را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری خواهد کرد.

برنامه آموزشی

استادروز کلاسساعت کلاس
یاشار مهاجریپنجشنبه16:00 تا 21:00
 • Faculty member
  آموزش سازهای کوبه ای انواع سازهای کوبه ای

  آموزش سازهای کوبه ای از مبتدی تا حرفه ای دپارتمان سازهای کوبه ای در آکادمی موسیقی شهرآوا این دپارتمان به آموزش و برگزاری کلاس های انواع سازهای کوبه ای ایرانی و خارجی می پردازد. این سازها عبارتند از دف، تنبک، کاخن، هنگ درام، درامز و پرکاشن. کلاس سازهای کوبه ای زیر نظر اساتید شناخته شده….