• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • شماره تماس 09369851365 _ 88283410 _ 88251222 -021

آموزش کیبورد

کیبورد (ارگ) در دسته سازهای الکترونیک قرار دارد. نکته مهم در مورد کیبورد این است که قابلیت

آموزش کیبورد

  • Tutor Avatar
    استاد: حمید نوردین | پریسا سلیمانی
1.190.000 ترم ۲ ماهه مشاوره رایگان
  • کلاس خصوصی تمرینات تخصصی تکنیک های کیبورد و تمرینات اتود و قوی شدن دست در تکنیک های مختلف، اجرای و انتخاب ریتم های مختلف با تمپو های متفاوت، فراگیری انتخاب آکوردهای مناسب
  • کلاس های گروه نوازی اجرای قطعات کنسرت، اجرای ریتم های مختلف با تمپو های متفاوت برای همنوازی با سایر سازها

آموزش کیبورد در شهرآوا

کیبورد (ارگ) در دسته سازهای الکترونیک قرار دارد. نکته مهم در مورد کیبورد این است که قابلیت موسیقی چند صدایی دارد و وسعت آن 5 اوکتاو است. بهترین سن برای یادگیری کیبورد  کودکی و نوجوانی است اما یک هنرجوی فعال و با انگیزه در جوانی و  بزرگسالی نیز می‌تواند به خوبی این ساز را فرا گیرد.

بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش کیبورد آموزشگاهی است که هنرجو در آن به گونه ای آموزش ببیند که علاوه بر اجرای صحیح آهنگ همراه با پدال گیری و نوانس مناسب بتواند آکوردهای مختلف را نیز به خوبی انتخاب و اجرا نماید. همچنین مدرس باید روش های ریتم گذاری، آکورد گذاری، انتخاب صداهای سازهای گوناگون و میکس صداها را بر روی کیبورد به هنرجو آموزش دهد. به علاوه توانایی انتقال دانش در نوازندگی کیبورد از روش ها و متدهای به روز را داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه ای کیبورد باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در نواختن! همچنین استاد  باید بتواند با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو ایجاد کند.

مزیت های کلاس کیبورد در شهرآوا

در آموزشگاه موسیقی شهرآوا هنرجو کیبورد را زیر نظر یک استاد دانشگاهی با سابقه فرا می گیرد. با استفاده از متدهای علمی و آکادمیک آموزش کیبورد، هنرجویان می‌توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی و آماده سازی برای اجراهای رسمی و نوازندگی در گروه ارکستر استفاده کنند.

همچنین آکادمی موسیقی شهرآوا هنرجویان را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری خواهد کرد.

تقویم آموزشی

 

 

استاد
روز کلاس
ساعت کلاس
کامران حیدریچهارشنبه۱۵ الی ۲۲
  • تست