• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • 09129401590 _ 88283410 _ 88251222

تار و سه تار

تار و سه تار

  • Tutor Avatar
    استاد: رضا حبیب زاده
ترم 3 ماهه و ۲ ماهه جدول زمان بندی کلاس ها
  • کلاس خصوصی آموزش ردیف نوازی به شیوه اساتید برجسته ، آموزش تصنیف، پیش درامد ،چهار مضراب در غالب ریتمهای مختلف برای قوی شدن درک ریتم هنرجویان در اوزان ساده، ترکیبی و لنگ
  • کلاس های گروهی تمرینات گروهی تکنیکهای تار و سه تار، اجرای قطعات کنسرت، اجرای ریتمهای مختلف با تمپو های متفاوت برای تقویت درک ریتم و آماده سازی برای اجراهای کنسرتی

تار و سه تار در آموزشگاه شهرآوا

تار و سه تار از سازهای پرطرفدار در موسیقی ایرانی محسوب می شوند. این دو ساز در دسته سازهای زهی زخمه ای قرار می گیرند و پرده بندی آن ها کاملا به هم شبیه است.

بهترین آموزشگاه موسیقی برای یاد گیری سه تار و تار جایی است که مهارت های نوازندگی زیر نظر استاد پخته ای انجام گیرد که توانایی انتقال دانش از روش ها و متدهای به روز را نیز داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه ای تار و سه تار باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در نواختن!  همچنین با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو را افزایش دهد.

مزیت های یادگیری تار و سه تار در شهرآوا

در این راستا کلاس تار و سه تار به صورت خصوصی و گروهی از ابتدائی تا فوق عالی در آموزشگاه شهرآوا زیر نظر استاد مجرب و حرفه ای آن برگزار می گردد. نکته مهم اینکه هنرجویان می توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی و کنسرت های تمرینی و آماده سازی برای اجراهای رسمی استفاده کنند.

همچنین آموزشگاه موسیقی شهرآوا هنرجویان تار و سه تار را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری خواهد کرد.

تقویم آموزشی تار و سه تار

نام استادروزساعت
رضا حبیب زادهسه شنبه16:00 تا 22:00
نیلوفر نظریدوشنبه16:00 تا 22:00