• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • 09129401590 _ 88283410 _ 88251222

آموزش پیانو

آموزش پیانو

  • Tutor Avatar
    استاد: آرش براتی
ترم 3 ماهه جدول زمان بندی کلاس‌ها
  • کلاس خصوصی تمرین های تقویت انگشت، تمرینات مخصوص هماهنگی انگشتان، نت خوانی بر روی کلید سل و فا، هماهنگی بین دست چپ و راست و پدال گیری، آموزش قطعات ساده تا پیشرفته، اجرای موزیکالیته قطعات
  • کلاس های گروه نوازی تمرینات گروهی تکنیکهای پیانو، همنوازی با سایر سازها، آمادگی برای اجرای کنسرت و اجرای قطعات کنسرتی

پیانوی کلاسیک و ایرانی در شهرآوا

پیانو در دسته سازهای زهی چکشی قرار دارد. نکته مهم در مورد پیانو این است که قابلیت کامل برای موسیقی چند صدایی دارد و با 7 اوکتاو نسبت به سایر سازها از وسعت بیشتری نیز برخوردار است دارد. بهترین سن برای یادگیری پیانو از کودکی تا بزرگسالی میتواند متغیر باشد و محدویت خاصی ندارد.

بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش پیانو جایی است که هنرجو به گونه ای تربیت شود که علاوه بر کشش درست نت ها هنگام نواختن بتواند با دقت پدال گیری  و نوانس ها را نیز اجرا نماید. همچنین مدرس باید توانایی انتقال دانش بیان موسیقیایی در آهنگ نوازی پیانو از روش ها و متدهای به روز را داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه ای پیانو باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در نواختن! همچنین از آنجایی که پیانو ساز دشوار و پیچیده ای است استاد آن باید بتواند با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو ایجاد کند.

مزیت های آموزش پیانو در شهرآوا

در آموزشگاه موسیقی شهرآوا هنرجو پیانو را زیر نظر یک استاد برجسته دانشگاهی با سابقه فرا می گیرد. با استفاده از متدهای علمی و آکادمیک آموزش پیانو، هنرجویان می‌توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی و آماده سازی برای اجراهای رسمی و نوازندگی در گروه ارکستر استفاده کنند.

همچنین آکادمی موسیقی شهرآوا هنرجویان را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری خواهد کرد.

تقویم آموزشی

استاد
روز کلاس
ساعت کلاس
تدریس
آرش براتی
شنبه/ دوشنبه/ پنجشنبه
۱۴ الی ۲۲
کلاسیک
الهام شوشتری
سه شنبه
14 الی 19
کلاسیک
کامران حیدری
چهارشنبه
۱۵ الی ۲۲
ایرانی
  • تست