• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
 • شماره تماس 09369851365 _ 88283410 _ 88251222 -021

آموزش آواز و خوانندگی

آموزش آواز و خوانندگی

هنر خوانندگی تنها از راه تلاش، تمرین و پشتکار به دست می آید. به همین دلیل است که تنها صدای خوب داشتن ملاک خوانندگی نیست بلکه این صدا باید تحت آموزش قرار بگیرد. بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش خوانندگی

آموزش آواز و خوانندگی

 • Tutor Avatar
  استاد: حسین نوربخش | آرش براتی
690 تومان ترم 2 ماهه و 3 ماهه شیوه‌های آموزش آواز
 • کلاس های خصوصی آموزش روش های صحیح نفس گیری، تمرین صدای ماسک، کوک صدا، صداسازی خاص برای تحریرهای موسیقی ایرانی، آموزش سلفژ و نت خوانی، شناخت دستگاه های موسیقی
 • کلاس گروهی آموزش سلفژ و نت خوانی و میانی موسیقی، تمرینات گروهی تکنیک های خوانندگی هنگام اجرا، آمادگی برای اجرای کنسرت

مزیت های آموزش آواز در شهرآوا

 • حمایت از هنرجویان برتر برای اجرای کنسرت در سالن‌های معتبر کشور 
 •   اجرای کنسرت های هنرجویی  و آماده سازی برای اجراهای رسمی و خوانندگی در گروه ارکستر
 •  معرفی به استدیوهای ضبط و حمایت برای جذب در گروه‌های حرفه‌ای موسیقی

در این آموزشگاه موسیقی هنرجو آواز و سلفژ را زیر نظر یک استادان با سابقه فرا می گیرد. با استفاده از متدهای علمی و آکادمیک آموزش آواز، هنرجویان می‌توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی  و آماده سازی برای اجراهای رسمی و خوانندگی در گروه ارکستر استفاده کنند.

همچنین آکادمی موسیقی شهرآوا هنرجویان را کمک خواهد کرد خوانندگی با ضبط استدیویی را نیز تجربه کنند و در آینده نیز  بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری خواهد کرد.

آموزش آواز و خوانندگی

گرچه استعداد خوانندگی تا حدی ذاتی است اما هنر خوانندگی تنها از راه تلاش، تمرین و پشتکار به دست می آید. به همین دلیل است که تنها صدای خوب داشتن ملاک خوانندگی نیست بلکه این صدا باید تحت آموزش قرار بگیرد. بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش خوانندگی و آواز جایی است که تکنیک‌های آواز از جمله کوک صدا، سلفژ، صدا سازی، تحریر و ... را هنرجو به خوبی فرا گیرد. مضاف بر اینکه استاد حرفه‌ای آواز باید بتواند خواندن  را با رنگ و جنس خاص صدای خود هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در خوانندگی! در عین حال از آنجایی که یادگیری آواز کاری دشوار است و به پشتکار زیادی نیاز دارد استاد آن باید بتواند با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو ایجاد کند.

تقویم آموزشی

نام استادسبک آوازروزساعت
آرش براتیکلاسیکدوشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه13:00 تا 22:00
حسین نوربخشسنتیسه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه12:00 تا 21:00
علی امیریپاپ و نئو پاپسه‌شنبه11:00 تا 20:00
 • Faculty member
  آموزش سازهای کوبه ای انواع سازهای کوبه ای

  آموزش سازهای کوبه ای از مبتدی تا حرفه ای دپارتمان سازهای کوبه ای در آکادمی موسیقی شهرآوا این دپارتمان به آموزش و برگزاری کلاس های انواع سازهای کوبه ای ایرانی و خارجی می پردازد. این سازها عبارتند از دف، تنبک، کاخن، هنگ درام، درامز و پرکاشن. کلاس سازهای کوبه ای زیر نظر اساتید شناخته شده….

! در این مجموعه کلیه اقدامات پیشگیری از کرونا اجرا می‌شود.

کلیه پرسنل واکسینه شده‌اند.

! در این مجموعه کلیه پروتکل های بهداشتی پیشگیری از کرونا اجرا می شوند.

کلیه پرسنل مجموعه واکسینه شده اند.