• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • شماره تماس 09369851365 _ 88283410 _ 88251222 -021

کلاس تنبک

  • Tutor Avatar
    استاد: حسین نوربخش | سهیلا بنی نجاریان
ترم 2 ماهه مشاوره رایگان
  • کلاس های خصوصی فراگیری ریتم های مختلف ساده . ترکیبی . لنگ با اتود های مربوطه و فرم های متنوع
  • کلاس های گروهی تمرینات گروهی تکنیکهای تنبک، فراگیری ریتم خوانی و نت نویسی سازهای کوبه ای و همنوازی هنرجویان همراه سازهای ملودیک

آموزش تنبک در شهرآوا

تنبک یکی از سازهای کوبه‌ای یا همان ساز ضربی محبوب در موسیقی سنتی ایران محسوب می‌شود.

بهترین سن برای یادگیری تنبک از دوران کودکی تا بزرگسالی می‌تواند متغیر باشد. بهترین آموزشگاه موسیقی برای یاد گیری تنبک جایی است که مهارت های تنبک نوازی را زیر نظر استاد پخته‌ای انجام گیرد که توانایی انتقال دانش از روش‌ها و متدهای به روز را نیز داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه‌ای تنبک باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه تنها تقلید در نواختن! همچنین با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو را افزایش دهد. 

مزیت‌های یادگیری تنبک در شهرآوا

  • اعزام هنرجویان برتر به جشنواره های خارج از کشور

در این راستا کلاس تنبک به صورت خصوصی در آموزشگاه شهرآوا زیر نظر استاد مجرب و حرفه ای تنبک برگزار می گردد. در این آموزشگاه موسیقی دوره های آموزش ابتدایی تنبک تا سطح فوق عالی طبق شیوه ی استاد بهمن رجبی و پس از آن شیوه نوین تنبک نوازی طبق شیوه استاد نوید افقه به علاقه مندان آموزش داده خواهد شد.

در عین حال هنرجویان می توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی و کنسرت های تمرینی و آماده سازی برای اجراهای رسمی استفاده کنند.

همچنین آموزشگاه موسیقی شهرآوا هنرجویان را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری می رساند. 

تقویم آموزشی

استاد
روز کلاس
ساعت کلاس
حسین نوربخش
سه شنبه / چهارشنبه / پنجشنبه
۱۴ الی ۲۲