• تهران، شهرآرا، خیابان آرش مهر، روبروی درب بوستان شهرآرا، پلاک 54
  • 09129401590 _ 88283410 _ 88251222

ویولن

ویولن

  • Tutor Avatar
    استاد: آرش براتی
ترم 2 ماهه جدول زمان بندی کلاس ها
  • کلاس های خصوصی آموزش گرفتن صحیح آرشه، انواع آرشه کشی و انگشت گذاری، تمرینات تخصصی تکنیک های ویولن نوازی، اجرای قطعات مقدماتی تا پیشرفته
  • کلاس های گروه نوازی اتود نوازی، تمرینات گروهی برای قوی شدن آرشه کشی، آموزش موزیکالیته و آرتیکولاسیون، آماده سازی برای همنوازی و اجراهای گروهی

آموزش آکادمیک ویولن

ویولن یک ساز زهی آرشه ای است. می‌توان گفت این ساز یکی از پرطرفدارترین سازهای موسیقی محسوب می‌شود. از طرفی دیگر  مهمترین ساز ارکسترال به حساب می‌آید و یکی از تکنیک پذیرترین سازهای ارکستر است. بهترین سن برای یادگیری ویولن در کودکی از حدود 8 سالگی است.

بهترین آموزشگاه موسیقی برای آموزش ویولن جایی است که هنرجو به گونه ای تربیت شود که علاوه بر صحیح و ژوست نواختن قطعات بتواند آرتیکولاسیون آن را نیز به خوبی اجرا نماید. همچنین مدرس باید توانایی انتقال دانش از روش ها و متدهای به روز را داشته باشد. مضاف بر اینکه استاد حرفه ای ویولن باید بتواند نواختن خلاقانه را نیز به هنرجو آموزش دهد نه فقط تقلید در نواختن!  همچنین از آنجایی که ویولن ساز سخت و پیچیده ای است استاد آن باید بتواند با استفاده از روش های انگیزشی و تشویقی شور یادگیری در هنرجو ایجاد کند.

مزیت های آموزش ویولن در شهرآوا

در این آموزشگاه موسیقی هنرجو ویولن را زیر نظر یک استاد دانشگاهی با سابقه فرا می گیرد. با استفاده از متدهای علمی و آکادمیک آموزش ویولن، هنرجویان می‌توانند از مزیت اجرای کنسرت های هنرجویی  و آماده سازی برای اجراهای رسمی و نوازندگی در گروه ارکستر استفاده کنند.

همچنین آکادمی موسیقی شهرآوا هنرجویان را کمک خواهد کرد تا بتوانند جذب گروه های حرفه ای موسیقی شوند و آنان را تا حد پیدا کردن جایگاهی در دنیای موسیقی یاری خواهد کرد.

تقویم آموزشی

استاد
روز کلاس
ساعت کلاس
آرش براتی
دوشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه
۱۲ الی ۲۲